Bigbank arvustus

Bigbank'i poolt pakutav laenude portfoolio on arvatavasti Eesti üks suurimaid. Lisaks sellele, et nad pakuvad tavalist väikelaenu, pakuvad nad väikelaene peaaegu igaks elujuhtumiks.

Lisaks sellele, et nad pakuvad rikkalikku valikut erinevaid väikelaene, pakuvad nad ka parima pakkumise garantiid. See tähendab, et kui te olete võtmas väikelaenu (teatakse ka tarbimislaenude nime all) oma kodupangast, võtke kindlasti võrdlev laenupakkumine ka Bigbankist. Lisaks sellele, et nad pakuvad headel tingimustel laenu (kui teil on hea maksekäitumine ning korralik igakuine sissetulek, võite saada laenu intressiga isegi alla 10%.) pakuvad nad ka tasuta konsultatsiooni, kui vajate ennem laenu võtmist hüva nõu.

Bigbank väikelaen

Järgnevalt loetleme Bigbanki poolt pakutavate väikelaenude levinud tingimused ning toome välja erinevad eelised. Tahaksime panna teile südamele, et kui teil on laenu võtmise suhtes kahtlusi, või teil on tekkinud lisaküsimusi, konsulteerige julgelt eksperdiga, kes saab teile alati adekvaatset nõu pakkuda.

Bigbank väikelaenu saab kuni 25 000 eurot ning laenuperiood võib ulatuda maksimaalselt kuni 10-aastani. Nagu ülalpool väljatoodud, võite hea maksekäitumise korral saada laenu juba 10%se intressiga, siis märkimist väärt on ka asjaolu, et laenu pakutakse ka inimestele kelle igakuine sissetulek on vähemalt 350 eurot.

Lisaks headele laenutingimustele on Bigbankist laenu taotlemine lihtne ja kiire. Esmase vastuse oma laenutaotlusele saate kohe pärast laenutaotluse esitamist, mis on Eestis üsna ainulaadne. Kui te saate laenulepingu sõlmida digitaalselt, on lepingutasu -20% (tasu ise on 1% laenusummast, kuid mitte vähem kui 45€).

Bigbank väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.