Raha24 ülevaade

Raha24 on 2006 aastal loodud Eesti ettevõte, mis kuulub BB Finance OÜ alla. Lisaks Raha24 kaubamärgile kuulub neile veel HyBa bränd. Lisaks Eestile, on nad läbi aegade tegutsenud ka Soome laenuturul ning nad on aja jooksul tegutsenud ka näiteks Gruusias ning Tšehhis. Kõik BB Finance OÜ kaubamärgid pakuvad tarbijakrediidi teenuseid, ehk erinevaid tarbimislaene.

Märkimisväärne on, et Raha24 on oma eluaja jooksul teenindanud rohkem kui 250 000 klienti ning tegu on ühe Eesti tuntuima väikelaene pakkuva laenufirmaga.

Raha24 väikelaen

Raha24 peamine laenutoode on tagatiseta väikelaen, mida antakse alates 100 eurost kuni 5000 euroni ning seda kuni viieks aastaks. Lisaks üldiselt pigem soodsatele tingimustele on neil pidevalt mõni reklaamkampaania, mille raames pakutakse klientidele võimalust säästa, saada laenu soodsamatel tingimustel või osaleda erinevates kampaaniates.

Selliste kampaaniate alla võivad liigigtuda võimalused, kus antakse laenu ilma pangakonto väljavõtteta (tingimusel, et te olete jätkanud 2. pensionisamba sissemaksetega) või näiteks laenu ilma lepingutasuta.

Raha24 väikelaenu taotlemine

Selleks, et saada Raha24'st laenu, peaksite kindlasti olema vähemalt täisealine, omama Eestis alalist elukohta ning teie maksekäitumine peaks olema laitmatu. Lisaks sellele, on teil kindlasti vaja tõendada oma sissetulekut, mis peaks olema vähemalt 425 eurot iga kuu.

Raha24 laenude kasuks räägib aga fakt, et nende käest saab laenu ööpäevaringselt ning seda iga päev. See teeb neist ühe kiireima laenuandja Eestis.

Raha24 väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.