TF Bank arvustus

TF Bank on Rootsi laenufirma, mis tegutseb juba aastast 1987 ning nad on esindatud lisaks Eestile ka Norras, Rootsis, Poolas, Soomes, Leedus, Lätis, Austrias, Taanis ja Saksamaal.

Peamised laenutooted, mida TF Bank pakub on väikelaen kuni 20 000€, mida väljastatakse kuni 7-aastaks ning hiljuti on nende laenutoodete hulka tekkinud ka autolaen kuni 20 000€.

TF Bank on alati keskendunud peamiselt kliendisuhetele ning sellele, et nende laenuteenus oleks kvaliteetne, mis tähendab, et nende laenud on mitmel puhul isegi soodsamad, kui paljude suurpankade omad. Lisaks on nad oma klientidele alati olemas.

Tüüpiline TF Bank väikelaen

TF Bank väikelaen algab juba 500 eurost ning ulatub kuni 20 000 euroni ning seda ilma tagatiseta. Laenuperioodiks on üks kuni seitse kalendriaastat. Tüüpilise väikelaenu intress ei ole kõrgem kui 9.9% kuid võib individuaalsete laenupakkumiste puhul veidi erineda. Lisaks laenuintressile, lisandub laenu taotlemisel lepingutasu, mis on 5% laenusummast või minimaalselt 75 eurot ning igakuine laenuhaldustasu 2.9 eurot iga kuu.

Kui te täidate TF Bank väikelaenu taotluse internetis, võite arvestada, et saate vastuse koheselt.

TF Bank väikelaenu taotlemine

TF Bank väikelaenude puhul on hea, et võite laenu taotleda ükskõik milliste kulutuste tarbeks, ehk tegu pole sihtotstarbelise laenuga. Lisaks väikelaenule pakub TF Bank ka võimalust taotleda refinantseerimislaenu kuni 20 000€ aastaintressiga 8.9%

Selleks, et saada TF Bank'ist laenu, peaksite kindlasti olema vähemalt 22-aastane ning teil ei tohi mitte mingil juhul olla kehtivaid maksehäireid. Samuti peaks teil olema igakuine sissetulek, olgu selleks palk, pension või sotsiaaltoetus. Laenutaotluse täitmine käib lihtsalt ja mugavalt läbi interneti ning vastus laenutaotlusele saabub kohe peale laenutaotluse täitmist.

Tf Bank väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.