SEB arvustus

SEB pank on Eestis üks tuntumaid ning pea igaühel on SEB pangas konto olnud. SEB pakub panganduse täisteenust, mis hõlmab endas peaaegu kõiki tavalisi pangateenuseid, nagu tavakliendi pangakontod, ärikontod, palju erinevaid laenutooteid, erinevad kindlustused ning palju muud.

SEB pank on esindatud peaaegu kogu Põhja-Euroopas ning Baltikumis, nad omavad laia pangaautomaatide võrgustikku ning tegemist on oma ala spetsialistidega, mis teebki SEB'st ühe Eesti suurima ning eelistatuima panga.

Meie lühikokkuvõttes toome välja, millist väikelaenu SEB pakub ning millised on selle tingimused. Ennem ülevaate juurde asumist, tahaksime teile südamele panna, et ennem igasuguse laenu taotlemist peaksite hoolikalt tutvuma laenutingimustega ning kui teil on kahtlusi, või te pole kindel, pidama nõu eksperdiga.

Swedbank väikelaen

SEB pakub väikelaenu juba pikki aastaid ning tänu nende laiale kliendibaasile (leo: paljude inimeste kodupank) on tegu ühe Eesti populaarseima väikelaenu pakkujaga. Alljärgnevalt toome välja SEB väikelaenude tingimused ning nende laenupakkumise ülevaate.

SEB pakub väikelaenu kuni 20 000 eurot ning laenuperiood võib ulatude poolest aastast kuni seitsme aastani. Märkimist väärt on fakt, et kui te soovite laenu maksta tagasi enneaegselt, saate te seda teha tasuta. SEB aktuaalseima laenupakkumise fikseeritud intressiks on 9.5%.

Selleks, et saada SEB'st väikelaenu, peate te kindlasti olema täisealine ning teil peaks olema minimaalselt 350 eurone igakuine sissetulek (millest peaks alles jääma ka märkimisväärne summa).

Kui teid huvitab SEB väikelaen, saate sellest lähemalt teada külastades nende kodulehte vajutades selleks alloleval nupul.

SEB väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.