Swedbank arvustus

Olgem ausad, Swedbanki teab Eestis igaüks. Enamusel meist on swedbanki pangakonto, või vähemalt mingil hetkel olnud. Swedbank on Eesti suurim täisteenust pakkuv pank ning kindlasti üks kõige tuntumaid laenuandjaid.

Swedbankist saate põhimõtteliselt kõik kõik teenused, mis puudutavad laenamist, kindlustust või igapäevapangandust. Nad pakuvad nii erinevaid väikelaene, kodulaene, ärilaene, aga ka liisinguid ning palju muud.

Kui te soovite võtta laenu Swedbankist võite kindlad olla, et tegu on kvaliteetse ning usaldusväärse pangaga. Sellegipoolest soovitame ennem laenu taotlemist vaadata ka teiste laenupakkujate pakkumisi. Tihtipeale tehakse ka isegi väikelaenude puhul laenufirmade poolt individuaalsed pakkumised, mis on reeglina juhtumipõhised ning võib juhtuda, et võite veel parematel tingimustel laenu saada.

Ennem mistahes laenu võtmist tutvuge hoolikalt laenutingimustega ning täpse krediidi kulukuse määraga. Vajadusel küsige abi oma ala spetsialistilt või erapooletult laenukonsultandilt.

Swedbank väikelaen

Swedbank pakub väikelaenu alates 300 eurost kuni 20 000 euroni ning nende väikaenu kasuks räägib ka fakt, et sellel puuduvad igakuised haldustasud ning lisaks pakuvad nad võimalust maksta kogu laenusumma tagasi ühe korraga ning sedagi ilma ühegi lisatasuta. Väikelaenu intressiks pakub Swedbank alates 12,9%, kuid laenuintress võib individuaalse laenupakkumise puhul erineda.

Kui teid huvitab väikelaenude teema lähemalt, võite lugeda meie pikemat kokkuvõtet, kust leiate kõik vajaliku informatsiooni erienvate väikelaenude tingimuste ning laenupakkujate kohta. Vaadake meie kokkuvõtet: väikelaenud.

Kui teil on spetsiifilisi küsimusi, mis puudutab laenu taotlemist, võite julgelt meiega ühendust võtta ning vastame teile alati esimesel võimalusel.

Swedbank väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.