Bondora arvustus

Bondora on asutatud aastal 2007 Eestis ning tänaseks tegutsevad nad lisaks Eestile ka paljudes teistes riikides. Bondora pakub eelkõige väikelaene, mis väljastatakse kiirelt ning üsna paindlike tingimustega.

Ennem, kui asute lugema meie Bondora väikelaenu kokkuvõtet, tahaksime teile panna südamele, et ennem igasugust laenamist, kaaluge raha laenamist perelt või sõpradelt (enamusel juhtudel säästate intressidele kuluvad summad). Kui te sellegipoolest olete kindel, et soovite laenu võtta, lugege alati hoolikalt laenutingimusi ning tutvuge laenulepinguga. Kui teil on kahtlusi, või küsimusi, pidage nõu eksperdiga!

Bondora väikelaen

Bondora pakub väikelaenu alates 500 eurost ning laenusumma võib ulatuda kuni 10 000 euroni. Laenuperioodi pikkuseks saate valida alates poolest aastast kuni viie aastani. Bondorast väikelaenu taotlemise protsess on lihtne ning positiivse laenuotsuse korral on raha teie kontol juba ühe kuni kolme tunni jooksul.

Selleks, et saada Bondorast laenu, peate te olema kindlasti vanem kui 18 aastat ning kui te olete juba kõrgemas eas, ei tohi te laenuperioodi lõppemise ajaks olla vanem kui 75-aastane. Samuti on nõudeks, et teil puuduvad kehtivad maksehäired ning hasartmängudega seotud probleemid (mida te peate olema suuteline ka tõestama) ning loomulikult omama pangakontot Eestis.

Kui teid huvitavad erinevad väikelaenud, lugege kindlasti ka meie kokkuvõtet: väikelaenud ning kui teil peaks laenu taotlemisel abi vaja minema, võtke meiega julgelt ühendust kasutades selleks kontaktivormi.

Bondora väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.