Coop Pank - arvustus

Coop Pank on täielikult Eesti kapitalil põhinev pank, mille kontorid, tegevused ning esindused asuvad vaid Eestis. Coop pank eksisteerib sellisena nagu me teda teame, alates 2017 aastast, mil võeti üle selle eelkäia Krediidipank. Coop pangal on Eestis 15 kontorit ning 17 pangapunkti. Neil on oma interntipank ning nad pakuvad laia valikuid erinevaid teenuseid igapäevapanganduses (nagu laenud, liisingud, kindlustus jms).

Teatavasti on Eesti üks tuntud poekette samanimeline ning kuna tegu on ühe ja sama ettevõttega, saavad Coop Panga kliendid võtta sularaha välja ka otse nende keti poodide poekassast. Lisaks tasub mainida ka, et nende tarbimislaenu saab taotleda ka otse poest.

Coop väikelaen

Coop pank pakub väikelaenu alates 300 eurost ning nende poolt pakutav maksimaalne laenusumma on kuni 15 000 eurot. Laenu saate perioodiga alates poolest aastast kuni kuue aastani. Nende väikelaenu intress on üldist turu keskmist intressi vaadates soodne - 8.9%. Lisaks räägib nende väikelaenu kasuks fakt, et laenu saate taotleda mistahes nende 350st poest.

Lisaks eelpoolmainitule pakub Coop pank kampaania raames laenu ilma kaasneva lepingutasuta (mis on muidu sellegipoolest üsna mõistlik 35€).

Selleks, et saada Coop pangast väikelaenu, peaksite olema vähemalt 21-aastane ning omama igakuist sissetulekut, mis ületab vähemalt 280 eurot. Lisaks tasub mainimist, et laenu saab vaid juhul, kui teil pole kehtivaid maksehäireid ega võlgnevusi.

Coop väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.