Kiirlaen

Kiirlaen on laenutoode, mis on mõeldud lühiajaliste- või kiireloomuliste rahamurede leevendamiseks ning mis ongi mõeldud kiirelt kätte saamiseks ning kiirelt tasumiseks. Kiirlaen on õige laen juhul, kui soovite laenata alla 2000 euro ning seda lühiajaliselt, mis tähendab, et te soovite laenu ka kiirelt tagastada. Kui te soovite võtta laenu pikemaks perioodiks, on kiirlaenule ka alternatiive näiteks väikelaenude näol (loe ülevaadet: väikelaenud.

Kuigi, kiirlaenu intress on laenudest üks kõrgemaid, saab nutikalt lähenedes ka kiirlaenu vägagi soodsatel tingimustel. Seda nimelt sellepärast, et paljud laenufirmad väljastavad esmastele klientidele (või püsiklientidele) laene soodsamatel tingimustel, kui muidu. Seepärast, leides õige kiirlaene pakkuva laenufirma, võite saada kiirlaenu vägagi headel tingimustel.

Õnneks on laenuturul asjad võrreldes kümne-viieteist aastaga palju muutunud. Kui veel eelmise majandusbuumi ajal pakuti laene inimestele väga kergekäeliselt, siis täna on laenuvõtja jaoks olukord palju parem. Tänu erinevatele regulatsioonidele ning KKM'i tutvustamisele, olete teie kui laenuvõtja kordades paremas olukorras, kui kümme aastat tagasi. Kiirlaenud on muutunud soodsamaks ning ülevaade erinevatest laenutoodetest kordades paremaks. Sellegipoolest peaksite te ennem igasuguse laenu, olgu selleks kiirlaen või kodulaen - tegema korraliku kodutöö ning leidma omale soodsaima laenupakkumise.

Soodsad väikelaenud

Bondora

Taotle kiirlaenu Bondora'st soodsatel tingimustel. Vaata täpset laenupakkumist Bondora kodulehelt ning tutvu tingimustega.

Monefit

Soovite taotleda kiirlaenu soodsatel tingimustel ning kiire taotlusprotsessiga? Vaadake Monefit kiirlaenude pakkumist juba täna.

kiirlaen soodsatel tingimustel

Kiirlaenu intress

Kuna kiirlaenud on tagatiseta laenud, jääb laenuandjale ainsaks tagatiseks teie lubadus raha õigeaegselt tagasi maksta, mis teeb selle kõrge riskiga laenuks, mistõttu on laenuandjad seadnud ka kõrgemada intressid, et oma laenuportfelli paremini tasakaalustada. See on ka peamine põhjus, miks kiirlaenude intressid on kõrgemad, kui muude laenude puhul.

Kiirlaenude intressid algavad juba 0 protsendist (eripakkumised esmastele- või püsiklientidele) ning võivad ulatuda kuni 45 protsendini aastas. Kui teil ei peaks õnnestuma laenu õigeaegselt tagasi maksta, võivad laenukulud märkimisväärselt tõusta.

Kui olete valimas kiirlaenu, vaadake kindlasti ka KKM (kreidiidi kulukuse määr) kulu, mis näitab teile laenu tegelikku kulu. KKM abil saate vaadata, kui palju teie laenumaksetele kulub koos erinevate lisatasudeta. See on oluline, kuna paljud laenufirmad reklaamivad soodsat laenuintressi, kuid kuna summad on väikesed, võivad nende erinevad lisatasud (lepingutasu, laenu igakuine haldustasu või muud "varjatud tasud") laenu hoopistükis kallimaks teha.

Kuidas kiirlaenu taotleda?

Kiirlaenu taotlemine on lihtne, eriti tänapäeval. Selleks, et kiirlaenu taotleda, ei pea te isegi kodust lahkuma, kogu protsessi saab teha ka interneti teel.

Kiirlaenu taotlemiseks peaksite te olema kindlasti vanem kui 18-aastat ning enamatel juhtudel mitte noorem kui 21-aastat (erinevatel laenupakkujatel on erinevad tingimused). Te peaksite olema Eesti kodanik, või omama Eestis alalist elukohta/elamisluba ning teil peaks kindlasti olema sissetulek, mis on suurem kui 300 eurot kalendrikuu kohta. Samuti, peate olema võimeline oma sissetulekut näiteks pangakonto väljavõttega laenuandjale tõestama.

Mitmete laenufirmade juures võib vaja minna ka näiteks mõnda kommunaalarvet, et oma aadress verifitseerida, sama kehtib ka teie isikutunnistuse kohta.

Kiirlaen soodsatel tingimustel

Kui te soovite kiirlaenu taotleda, vaadake kindlasti Raha24 pakkumist nende kodulehelt. Raha24 kiirlaen on üks soodsamaid kiirlaene Eestis ning nende taotlusprotsess on lihtne ja saate laenu taotleda ilma kodust lahkumata. Võttes kiirlaenu Raha24.ee portaalist, on positiivse laenuotsuse korral raha teie arvel juba kõigest 15-minutit peale laenuotsuse saabumist.

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda kiirlaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake ülevaadet ning leidke omale soodsatel tingimustel laenupakkumine.