Laen.ee arvustus

Laen.ee on kodumaise ettevõtte Placet Group OÜ üks kaubmärkidest ning see erineb oma sõsarettevõtetest (SMSraha ja SMSmoney) vaid logo poolest. See tähendab, et kõigi nende brändide laenude tingimused ning laenutooted üldiselt on põhimõtteliselt identsed. Isegi nende kolme brändi kodulehtede ainus erinevus ongi peamiselt värvid ning pildid. Lisaks Eestile tegutsevad nad ka Poolas, Leedus ja Lätis.

Sellegipoolest on nende poolt pakutav valik laenutooteid mitmekesine. Laen.ee'st saate nii levinud tarbimislaenu, aga ka krediidikonto või krediitkaardi. Lisaks eelnevalt nimetatule, pakuvad nad ka muid laene, nagu autolaene, ärilaene, aga ka kinnisvaralaene.

Laen.ee poolt pakutav väikelaen algab 200 eurost ning ulatub 7500 euroni. Nende puhul tasub väljatoomist fakt, et neilt saab laenu 24/7, ehk igal ajal, ka öösel või puhkepäevadel. Lisaks selle, et saate internetis laenu kogu aeg, on võimalik külastada ka nende teenindussaali, esmaspäevast reedeni 8-20 ning L-P alates 10st kuni 18ni.

Väikelaen Laen.ee'st

Meie arvates on laen.ee igati väärikas laenuandja ning tänu nende laiale laenutoodete valikule, leiab sealt iga laenuhuviline enda jaoks sobiva toote. Kuigi, Laen.ee näol pole tegemist kõige soodsaima laenupakkujaga, ei ole nende laenud ka hirmkallid, võrreldes nii mõnegi teise laenufirmaga.

Kui teid huvitab väikelaenude teemad, lugege kindlasti ka meie pikemat kokkuvõtet: väikelaenud ning tekkinud küsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust, kasutades selleks kontaktivormi. Ennem igasugust laenu võtmist, tutvuge alati hoolikalt laenutingimustega ning vajadusel konsulteerige eksperdiga!

Laen.ee väikelaen

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.