Credit24 ülevaade

Credit24 ehk Digital Estonia OÜ on asutatud Eestis aastal 2006. Credit24 on Eesti üks suurimaid ning tuntumaid kiirlaenude pakkujaid. Lisaks Eestile tegutsevad nad ka mitmetes teistes riikides, nagu Soomes, Lätis, Hispaanias, Leedus, Mehhikos ning isegi Austraalias. Nende peamisteks laenutoodeteks on kiir- ja väikelaenud ilma tagatiseta.

Täpsemalt pakuvad nad väikelaene, motolaene, puhukselaene, remondilaene pulmalaene ning krediitikontot.

Credit24 laenud

Credit24 pakub laenu juba alates 50 eurost ning laenusumma kuni 10 000 eurot ning seda laenuperioodiga kuni 5 aastat. Credit24 üheks eeliseks on, et nad väljastavad laene iga päev ning ööpäevaringselt (ka puhkepäevadel) ning on teada, et nad on teenindanud Eestis rohkem kui 120 00 klienti.

Vaadates erinevaid Credit24 poolt pakutavaid laenutooteid, on nendest kindlasti kõige mõistlikum nende krediidikonto teenus, kuna sellega ei kaasne lepingutasu (mõne kampaaniatoote puhul pakuvad nad küll odavat intressi, kuid kõrge lepingutasu teeb laenu ikkagi samaväärseks teiste kallimate laenudega). Credit24 krediidikonto toimib konkreetsele isikule omistatava laenulimiidi raames, mis tähendab, et teile pakutakse laenu täpse summa ulatuses, mille määravad nad peale teie krediidivõimekuse hindamist.

Selleks, et saada Credit24'st laenu, peaksite te olema kindlasti täisealine ning omama Eestis sissekirjutust (või alalist elamisluba, kui te pole Eesti kodakondne). Lisaks, ei tohiks teil olla kehtivaid maksehäireid ning teil peab olema igakuine püsiv sissetulek.

Credit24

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.