Kreditex laenud

Kreditex on uus platvorm, mis toimib ühisrahastuse toel ning kuulub nagu mainitud, Kreditex gruppi. Tänu oma uudsele ühisrahastuse mudelile, saavad nad pakkuda paindlikke laene erinevates kategooriates. Nad on tuntud just oma paindlike kinnisvaralaenude poolest, aga ka sellepoolest, et nad pakuvad inimestele võimalust investeerida oma raha teistele laenude andmiseks.

Allpool toomegi välja Kreditex Ühisraha OÜ laene puudutavatest tähtsaima, ikka sellepärast, et teil oleks lihtsam omale õiget laenuandjat valida.

Ühisraha laenude tüüpilised laenutingimused

Ühisrahastus ongi ju sellepoolest tuntud, et kui kommertspankadest laenu ei anta, võib just ühisrahastus olla õige koht kus kätt proovida. Nende kasuks räägivad nii paindlikud laenutagasimakse perioodid (mis võivad olla isegi väiksemate summade puhul mitmeteks aastateks) kui soodsad laenuintressid.

Kreditex pakub laenu alates 300 eurost kuni 5000 euroni ning selleks pole vaja ühtegi tagatist. Laenu tagasimakseperioodiks võib olla 3 kuud kuni 5 aastat. Lisaks, on võimalik tagastada laenusumma ennetähtaegselt. Taotledes laenu interneti teel (nt e-isikutuvastuse kaudu) ei pea te laenu taotlemiseks isegi kodust välja minema, välja tasub tuua ka fakti, et teil võib olla korraga mitu erinevat laenulepingut.

Kreditex laenude intressid sõltuvad konkreetsest juhtumist, laenuperioodi pikkusest, ehk ühesonaga sellest, kui suur on risk laenuandjale. Seega, tasub kindlasti võtta laenupakkumine mitmest kohast, et teil oleks millega võrrelda.

Kreditex väikelaenu taotlemisel lisandub laenusummale lepingutasu, mis on 3%. Rohkem infot leiate nende kodulehelt.

Kreditex laenud

Võrdle pakkumisi

Olete otsustanud taotleda väikelaenu, kuid pole veel parimat pakkumist leidnud? Vaadake väikelaenud.ee ning leidke omale soodsatel tingimustel väikelaen.